Informatyk ds. wsparcia IT

Zatrudnimy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa użytkowników końcowych na I linii wsparcia
  • Rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń w systemie HelpDesk
  • Konfigurowanie sprzętu komputerowego
  • Bieżący monitoring infrastruktury IT

Nasze wymagania

  • Umiejętność rozwiązywania awarii z zakresu IT
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Radzenie sobie w sytuacjach stresu
  • Podstawowa wiedza na temat systemów operacyjnych, sieci komputerowych
  • Mile widziana znajomość podstaw wirtualizacji
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Możliwość doskonalenia zawodowego

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres praca@box3.pl (tytule: Praca – dział IT) lub dostarczenie w formie papierowej do naszego biura.

Jelenia Góra ul. Zielona 14.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.